Obytná auta Hymer

Kultovní karavan Eriba Touring se prodává více jak 55 let. Aerodynamycký design, nízká hmotnost, kompaktní rozměry a nízká celková výška (díky výsuvné střeše) umožňuje komfortní jízdu a manipulaci  s přívěsem. Díky své váze a výšce zaručuje nízkou spotřebu paliva, tento karavan se osvěčil již v průběhu několika destiletí.
Kompaktní sportovní karavan  s výbornými jizdními vlastnostmi je vhodný pro aktivní způsob dovolné a časté přesuny. Díky váze a aerodynamickéhu tvaru nabízí snadnou manipulaci v kempu a zároveň řadu komfortních prvků. Díky moderní  izolační technologii PUAL je vhodný i na kempování v zimě.  
Kompaktní komfort pro náročné - to je jednuše řada ERIBA NOVA Light. S necelými 5 metry délky pojme až 4 osoby, to vše velice pohodně a nikoliv na úkor prostoru. Karava je vybaven úložnými prostory, kvalitní matrací a díky technologii zateplení PUAL je vhodný i na kempování v zimě.
Eriba NOVA GL je komfortní karavan, který využívá kvalitní komponenty.  Novinkou je "raum + system" , GFK technologie a PUAL technologie - díky niž je možné karavan plně využívat i v zimě.
Eriba NOVA SL je komfortní karavan orientovaný především na praktické využití. Kvalitní komponenty a zpracování jsou samozřejmostí, další novinkou je "raum + system" , GFK technologie a PUAL technologie - díky niž je možné karavan plně využívat i v zimě.
Luxus bez omezení - to je řad karvanů Eriba NOVA SPrefektní vzhled, exterier v hladkém plechu lakovaném na bílo podtrhuje eleganci této ředy. Použití technologie PUAL je samozřejmostí, umožňuje využití karavanu i v zimě. Exklusivní obytný prostor je doplněn velkorysým sezením, LED osvětlením atd.  ERIBA Nova S je do posledního…
Eriba EXCITING je karavan pro celou rodinu, který ocení i malé děti. Klasický  obývací pokoj s domácí atmosférou, plnohodnotná kuchyň připravená na všechny strávníky, praktické WC a koupelna, palanda - patrová postel je také možná.