Obytná auta Hymer

Nikde jinde výšku k stání 2,12 m při zachování hmotnosti vozidla do 3,5 tuny nenajdete. Úrovní kvality a komfortu vybavení překračuje Hymer Tramp CL hranice polointegrovaných vozů.
Hymer VAN plní všechny požadavky superkompaktního obytného vozu, se svou délkou od 5,42 m umožňuje velice snadnou manipulaci, parkování, přejezdy na trajektech atd. Šířka 2.22 m nabízí využití vozidla i v běžném provozu. Zajímavý článek o spojení Hymer a Mercedes - BENZ na www.motorinfo.cz . Nejmenší obytný vůz na světě.…
Nový Tramp SL dosahuje pohodlí a komfortu úrovně integrovaných vozů - to vše při zachování celkové hmotnosti do 3,5 tuny. Novými půdorysy se opírá o sesterskou řadu CL, odlišuje se ale dvojitou podlahou s množstvím úložných prostor. Prostory nejsou členěny schůdky.
Exsis–t je úspěšným pokračovatelem řady Exsis. Tento vůz s pohotovostní hmotností cca. 2 700 kg nabízí až neskutečně vysokou doložnost bez překročení 3,5 t. Experience-Paket - zvýhodněný balíček výbavy je možný objednat k modelům Exsis-t 578-t a 578 i.
Prémiový částečně integrovaný vůz na podvozu Mercedes. Hymer ML-T spojuje pokročilé technologie pohonu s lehkou, vysoce kvalitní nástavbou. Hymer ML-T je výsledkem spolupráce, ve které je nejdůležitějším faktorem kvalita. Tento vůz je dostupný i s náhonem na všechna kola - 4 x 4 . Pohod všech kol je možný u…