Obytná auta Hymer

Tramp CL - Golden Limited - využijte jedinečné nabídky limitové edice ve "zlatém" provedení. Speciální nabídka balíčku  výbavy k této edici - pouze za 1 Euro !
Nikde jinde výšku k stání 2,12 m při zachování hmotnosti vozidla do 3,5 tuny nenajdete. Úrovní kvality a komfortu vybavení překračuje Hymer Tramp CL hranice polointegrovaných vozů.
Hymer VAN plní všechny požadavky superkompaktního obytného vozu, se svou délkou od 5,42 m umožňuje velice snadnou manimulaci, parkování, přejezdy na trajektech atd.  Šířka 2.22 m nabízí využití vozidla i  v běžném provozu. Zajímavý článek o spojení Hymer a Mercedes - BENZ na www.motorinfo.cz .
Nový Tramp SL dosahuje pohodlí a komfortu úrovně integrovaných vozů - to vše při zachování celkové hmotnosti do 3,5 tuny. Novými půdorysy se opírá o sesterskou řadu CL, odlišuje se ale dvojitou podlahou s množstvím úložných prostor. Prostory nejsou členěny schůdky.
Exsis–t je úspěšným pokračovatelem řady Exsis. Tento vůz s pohotovostní hmotností cca. 2 700 kg nabízí až neskutečně vysokou doložnost bez překročení 3,5 t.  Experience-Paket - zvýhodněný balíček výbavy je možný objednat k modelům Exsis-t 578-t a 578 i. 
Prémiový částečně integrovaný vůz na podvozu Mercedes. Hymer ML-T spojuje pokročilé technologie pohonu s lehkou, vysoce kvalitní nástavbou. Hymer ML-T je výsledkem spolupráce, ve které je nejdůležitějším faktorem kvalita.  Tento vůz je dostupný i s náhonem na všechna kola - 4 x 4 . Pohod všech kol je možný u varianty…