Značka HYMER

Obytná auta a karavany Hymer nenabízí luxus pouze na první pohled. Oceníte prostornost, příjemný interiér, tepelnou i světelnou pohodu, kvalitu materiálů.

Všechna obytná auta jsou vybavena komforními zdravotními matracemi a rošty. Inteligentní úložné prostory snadno pojmou vaše vybavení. Prostorné kuchyně splní nároky každého kuchaře. Komforní a kvalitní sezení je samozřejmostí.

Vyzkoušejte si cestování v autech Hymer. Už nikdy nebudete chtít cestovat jinak.
Bohatá výbava Hymer

BOHATÁ VÝBAVA UŽ V SÉRII

Cestování obytným vozem nebo karavanem, není pouze možnost jak strávit dovolenou, jde o určitý životní styl dovolené a odlišný způsob trávení volného času. Výběr správného obytného vozu není snadné rozhodnutí, do jisté míry jde o o srdeční záležitost, v neposlední řadě nemalá investice. Důležitou roli tedy hraje nejen kvalita, pohodlí, vybavení, bezpečnost, ale i tradice značky a její historie.

MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST JIŽ V SÉRIOVÉ VÝBAVĚ

Konstrukce vozidla a elektronické bezpečností systémy odlišují obytné vozy Hymer od ostatních:
ABS - Protiblokovací systém je jedním ze systémů aktivní bezpečnosti vozidla. Svojí funkcí má zabránit zablokování kola při brzdění, a tím i ztrátě adheze mezi kolem a vozovkou. Cílem a výhodou brzdového systému s ABS je, že vozidlo je ovladatelné i při prudkém brzdění.
ESP - Elektronický systém jízdní stability. Pomáhá zvládnout kritické jízdní situace.
ASR - zabraňuje protáčení poháněných kol snížením výkonu motoru
EBV - zabraňuje rozdělením brzdné síly (tlaku) mezi přední a zadní nápravu
AAS – asistent rozjíždění do kopce
Air bagy – Airbag řidiče a spolujezdce ve všech vozech HYMER
3 x stěrač čelního skla – skvělý výhled za každého počasí
Panoramatické čelní sklo pro lepší výhled
Velká elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka
maximální bezpečnost Hymer
bohatá výbava již v sérii Hymer

VYSOKÝ KOMFORT V SÉRIOVÉ VÝBAVĚ

Obytné vozy Hymer nemají pouze luxusní vzhled na první pohled, velký důraz je kladen na kvalitu materiálu a zpracování, možnost pohybu uvnitř vozu, příjemný interiér, praktické doplňky atd. Důležitý je pocit komfortu bez kompromisů vycházející ze zkušeností delších jak 50 let.
Více světla, více prostoru, více luxusu - ve všech vozech je kladen důraz na příjemnou atmosféru vč. tepelné a světelné pohody. Všechny prvky jsou z vysoce kvalitních materiálů.
Kvalitní spánek – všechny vozy jsou vybaveny komforními zdravotními matracemi a rošty. Kvalitní a zdravý spánek je základem každého odpočinku
Prostorná kuchyň – použití prvotřídních a kvalitních materiálů, včetně pracovní plochy, úložných systémů, dřezu na nádobí splní nároky kažného kuchaře
Dokonale využité úložné prostory, snadný přístup do garáže
Textilní a kožené potahy (vč. dekorací – záclony, závěsy atd.) jsou pouze od renomovaných výrobců. Důraz je kladen i na komforní a kvalitní sezení.

VYSOCE KVALITNÍ TECHNIKA V SÉRIOVÉ VÝBAVĚ

Díky více jak 50-ti letým zkušenostem mají všechny naše obytné vozy i přívěsy špičkové izolační vlastnosti. Díky technologii Hymer – PUAL jsou plně vhodné i k zimnímu provozu.
Špičkové izolační vlastnosti díky technologii Hymer – PUAL (tlouška 3,5 cm) má stejné izolační vlastnosti jako cihlová zeď o tloušťce 80 cm
GFK – Ochrana střechy – chrání střechu před nepříznivým počasím, kroupami a mechanickým poškozením
Lepené spoje – speciální technologie lepených spojů (žádné vrtání, šroubování atd.) eliminuje narušení pláště vozu
Garáž - komfortní dveře z levé i z pravé strany v sériové výbavě, nosnost 350 kg
Dvojitá akrylová okna zaručují špičkovou izolaci vozidla
Rozvod teplého vzduchu- teplý vzduch prochází za skříňkami, aby byla vytvořena dokonalá cirkulace vzduchu a dosažen trvalý a požadovaný tepelný komfort
Těsnění na přívalovou vodu – všechny vozy mají těsnění proti přívalové vodě ve všech schránkách, vč. dveří
kvalitní technika v sériové výbavě Hymer
Copyright © 2024 Karavan Servis s. r. o.. Všechna práva vyhrazena.
check